Lions Klub Parone Bogatiji za Dvije Nove Članice

Slika korisnika Deborah Voncina Ivanić
Deborah Voncina... 27 listopada, 2023 - 11:53

Predivan događaj prekjučer u Lovranu! Lions Klub Parone srdačno je dočekao dvije izvanredne nove članice, Laru Kaštelan i Iva Vavan. U prisutnosti našeg uvaženog gosta, guvernera Milorada Stanića i njegove ljubazne supruge, ceremonija je započela toplim pozdravom naše predsjednice, Lara Bressan. Izrazila je svoju iskrenu zahvalu svima na prisustvu, osvrnula se na svečani događaj pred nama i zatim predala riječ guverneru Miloradu Staniću. Guverner Stanić je s oduševljenjem istaknuo važnost lionizma u Hrvatskoj, govoreći o njegovoj bogatoj povijesti, sadašnjosti i svijetloj budućnosti. Ceremonijerka kluba Patrizia Milani, pročitala je etički kodeks Lionsa, potvrđujući našu posvećenost temeljnim vrijednostima Kluba. Vrhunac večeri bio je kada su naše nove članice, Lara i Iva, položile prisegu, službeno postajući dio Lions Kluba obitelji. Svečanost se nastavila u veselom tonu, uz ukusnu večeru i priliku za upoznavanje novih članica.