Lions klub Opatija i Klub sinkroniziranog plivanja Primorje Aqua Maris u humanitarnoj akciji "Dajmo snage FORCI"

LionsHR Adminis... 16 prosinca, 2012 - 13:08

Klub sinkroniziranog plivanja Primorje Aqua Maris iz Rijeke, zajedno sa Lions klubom Opatija organizira humanitarnu akciju pod nazivom "Dajmo snage FORCI".

Akcija ima za cilj prikupljanje financijskih i materijalnih dobara potrebnih za nabavku osnovnih sredstava, pomagala za rad kluba te specijaliziranu edukaciju trenera. Plivački klub FORCA okuplja djecu s poremećajima u rezvoju, poremećajima u učenju te invalidne osobe.

Početak akcije je već u subotu 15.12.2012. u 16 sati na bazenu Kantrida. Tada se održava „Bozićna revija“ svih plivačica Kluba sinkroniziranog plivanja Primrje Aqua Maris (PAM) od najmlađih „rivbica“ uzrasta 7-8 godina do seniorki, koje su jedne od državnih prvakinja sinkroniziranog plivanja u klubu. Sredstva se prikupljaju prodajom ulaznica od 20 kuna, kao i drugih mogućih suvenira. Pozivamo vas da u što većem broju dođete na bazen i svojim učešćem (kartom) pomognete realizaciju ove humanitarne akcije, a usput uživateu ljepotama sinkroniziranog plivanja.

Akcija se nastavlja kroz zimu i proljeće nastupima naših plivačica na natjecanjima sinkroniziranog plivanja koja se održavaju u Rijeci te povremenim prigodnim prodajama raznih suvenira kako na bazrnu tako i na Korzu.

Kraj akcije obilježiti će ZAVRŠNA REVIJA pod nazivom „CHICAGO NA KANTRIDI“ , adaptiranog mjuzikl spektakla plivačica i ostalih izvođača gotiju. Završna revija se također održava na Bazenu Kantrida, dana  13.07.2013.