Lions klub Opatija, Grad Opatija i Grad Beč - Organizatori "Bečkog bala" i "Na valovima bečkog orkestra, valcera i pjenušaca"

LionsHR Adminis... 8 rujna, 2012 - 23:57

I ove godine, Grad Opatija i Grad Beč organiziraju Bečki tjedan, manifestaciju ispunjenu događanjima vezanim za gradove Beč i Opatiju. Završnica bečkog tjedna su večeri u kojima sudjeluje i Lions klub Opatija, dajući time pečat humanitarnosti.

U petak 21.09.2012. na terasi hotela Kvarner održati će se humanitarna akcija pod nazivom "Na valovima bečkog orkestra, valcera i pjenušaca", u organizaciji Lions kluba Opatija. Večer ispunjena sviranjem originalnog bečkog orkestra - Original Wiener Strauss Capelle, sudjelovanjem bečke škole plesa Schmdtschläger, te kušanjem poznatih pjenušaca Misal. Uživanje u ovoj večeri i ambientu Beča moguće je uz donaciju od 100 kuna po osobi. Lions klub Opatija poklanja čašu za šampanjac sa degustacijskom vrećicom. Sva sredstva prikupljena ovom akcijom namjenjena su nabavci kućnog dizala za potrebe dvije mlade invalidne osobe. U tijeku večeri biti će i proslava desete obljetnice bratimljenja LC Opatija sa LC Laudon - Beč, klubom koji je sa LC Opatija započeo tradiciju Bečkog bala.

U subotu 22.09.2012. u kristalnoj dvorani hotela Kvarner održava se Bečki bal, manifestacija u kojoj se ne može a da se ne osjeti čar i duh Beča i bečkih plesnih dvorana. LC Opatija prodajom ulaznica, kao i listića tombole i kroz ovu manifestaciju prikuplja sredstva za nabavku kućnog dizala za dvoje mladih invalidnih osoba. Broj ulaznica je ograničen, stoga se požurite te rezervirajte i uplatite za ulaznice na žiro račun kluba:

rezervacije (mob. 092 26 93 927) i uplatu izvršite što prije  na račun kluba

LC Opatija, F. Peršića 1., 51410 Opatija, OIB 11098474847 •  MB 01411438

Broj računa 2402006 – 1100127934, IBAN: HR2824020061100127934

U rubrici „Opis plaćanja“ obavezno navesti: „Bečki Bal“ i prezime

Obavijest o uplati pošaljite na lc.opatija@gmail.com