Lions klub Mursa uputila svoj poziv za proslavu 15. godina uspješnog djelovanja

LionsHR Adminis... 6 listopada, 2013 - 21:59

Dragi Lionsi,

Desetljeće i pol kratko je razdoblje u životu čovjeka, no 15 godina rada i nadasve uspješnog djelovanja jednog Lions kluba predstavlja zasigurno poseban i iznimno vrijedan jubilej. Članice jednog od najaktivnijih hrvatskih Lions klubova – Lions cluba Mursa iz Osijeka, upravo obilježavaju ovu jubilarnu obljetnicu.

U povodu tog događaja posebno nam je zadovoljstvo pozvati Vas na jubilarnu svečanost – prigodnu sjednicu i nadasve ugodno druženje, što će se održat u

Petak, 4. listopada 2013. u 20,00 sati

U Domu Kulturno-umjetničkog društva „Željezničar“,Osijek, S.Radića 15.

Cijena humanitarne večere jest 200,00 kuna (za leiće – 100,00 kn), a sredstva, koja ćemo, prikupiti, namijenili smo kao donacije Udruzi „Mogu“, Domu za psihički bolesne odrasle osobe, kao i utočištu za beskućnike u Domu Sv.Vinka u Osijeku.

Uz našu tradicionalnu slavonsku dobrodošlicu, uz pregršt najljepših želja i uz iskrenu nadu da ćete uveličati ovu našu iznimnu svečanost, više nego srdačno Vas očekujemo i radujemo se skorom viđenju...

Molimo da svoj dolazak dojavite tajnici Kluba najkasnije do 28. rujna 2013. na adresu:

IVANKA SENČAR

E-mail: ivanka.sencar@gmail.com ili na mobitel: 091/494 70 05

Uz Vas, odana Vam, predsjednica

Dr. Vesna Samardžić-Ilić

PS.Kompletan poziv imate u datoteci.

Detaljan program događanja uz 1. sjednicu kabineta Guvernera bit će dostavljen naknadno sa prijavom za sva događanja