Lions klub Lenuci najavljuje akciju "100 naočala za 100 potrebitih"

LionsHR Adminis... 10 listopada, 2018 - 20:26

Lions klub Lenuci na Svjetski dan vida započinje akciju "100 naočala za 100 potrebitih"

LIONS KLUB „LENUCI“ iz Zagreba na Svjetski dan Vida započinje humanitarnu dobrotvornu akciju „Donacija 100 naočala socijalno ugroženim osobama“ radi pomoći hrvatskim građanima u socijalno nepovoljnom položaju u očuvanju vida.
Humanitarnu akciju zajednički provode LIONS KLUB „LENUCI“, L’OCCITANE Foundation (L’OCCITANE Zaklada),  Stillmark Zagreb d.o.o. (L’OCCITANE Hrvatska), Essilor optika d.o.o. i Veleučilište Velika Gorica.
LIONS KLUB „LENUCI“ poziva Lions klubove u Hrvatskoj da pomognu potrebitima koji primaju socijalnu pomoć da u okviru ove akcije omoguće dolazak korisnika na lokacije na kojima mogu ostvariti pregled i dobivanje dioptrijskih naočala, a poziv je upućen i  centrima za socijalnu skrb, župnim uredima i drugim humanitarnim organizacijama da pomognu socijalno ugroženim osobama u dolasku u Zagreb i Veliku Goricu.
U prilogu je Poziv s terminima pregleda vida, a na lokacijama pregleda moći će se preuzeti voucheri.
Irena Dubravec
predsjednica LC„LENUCI“