Lions Klub Kontesa Nera Vas poziva da tijekom mjeseca prosinca zajedno obradujemo djecu.

LionsHR Adminis... 1 prosinca, 2014 - 08:31

06.12. 2014 će Zagrebački ansambl flauta i  ženski Lions klub Kontesa Nera  uljepšati predstojeće blagdane dječici koja nisu u mogućnosti u vrijeme blagdana  biti u svojim domovima i sa svojim obiteljima. Od srca rado pokloniti ćemo dječjem odjelu KBC Rebro glazbenu predstavu pod nazivom Božićna priča–Orašar.

09.12. 2014 Vas od srca pozivamo na Božićnu svečanost u Muzej Mimaru. Svečanost započinje koncertom u 18.30 sati a nakon toga slijedi ugodno druženje sa zakuskom koju ćemo same prirediti, tombolom i još ponešto....Sredstva od prodanih ulaznica po 80 kn i tombole namijenjena su mladim nadarenim glazbenicima. (Pozivnica u prilogu)

Glazbenu čaroliju nastavljamo 14.12. 2014.g. zajedno sa Zagrebačkim ansamblom flauta u Muzeju suvremene umjetnosti. Očekuje vas humanitarna priredba „Božićna priča - Orašar“ u izvedbi Zagrebačkog ansambla flauta i prijatelja. Sredstva od prodanih ulaznica po 20 kn namijenjena su Domu za djecu Laduč. (Pozivnica u prilogu)

Ulaznice možete nabaviti kod članica Kluba i

Rože Milčić, mob. 098 9252 884; e-mail: rozina.milcic@gmail.com;

Zagreb, 30. 11. 2014