Lions klub Kaptol prikuplja sredstva za djecu s down sindromom

LionsHR Adminis... 28 studenog, 2018 - 15:14

Lions Club Kaptol Vas poziva da se uključite u našu humanitarnu akciju "Božićna čestitka"

Mladi članovi Udruge za sindrom Down – Zagreb, djeca koja imaju taj sindrom, dali su si truda i naslikali motive za Božićnu čestitku (odabran motiv i izgled čestitke je u privitku).

Kupnjom Božićnih čestitaka pridonijeti ćete u sakupljanju sredstava za opremanje novog prostora za djecu s downovim sindromom u okviru projekta „Čigrin let“ u kojem djeca vježbanjem Taekwondoa stječu motoričke sposobnosti neizmjerno korisne za njihov život, ali i uključena su u aktivnost koja je jako važna za njihov razvoj.

Cijena jedne čestitke s kovertom je 10,00kn, od kojih je 8,00kn neto namijenjeno za ovu humanitarnu akciju (2,00kn je trošak izrade).

Molim Vas lijepo Vašu predbilježbu, može i grupno ili individualno, a odgovarajuću donaciju (broj čestitka x 10,00kn) možete uplatiti na žiro račun br. HR84 2330 0031 5524 7814 7.
Za sva pitanja Vam rado stojim na raspolaganju.

PDG Dražen Melčić
Predsjednik