Lions klub GEA - Pozivnica na donatorsku glazbenu večer Vox Feminae

Slika korisnika Robert Sedak
Robert Sedak 23 listopada, 2023 - 14:42

Članice Lions kluba GEA imaju čast i zadovoljstvo pozvati Vas na donatorsku glazbenu večer u četvrtak 26. listopada 2023. godine s početkom u 18:30, u Gradsku galeriju Waldinger, Fakultetska 7, u baroknoj osječkoj Tvrđi uz Vodena vrata.

Prepustite se čaroliji klasične glazbe i uživajte u solističkim izvedbama mladih osječkih studentica s Odsjeka za glazbenu umjetnost Akademije za umjetnost i kulturu u Osijeku!

Ovom akcijom činimo dvije dobre stvari- podržavamo mlade umjetnice grada Osijeka, a s prikupljenim donacijama sufinanciramo obrazovanje osječkih studentica.

Naime, Lions klub GEA je oduvijek imao odgovor na potrebe mladih, stoga smo ove godine osnovali fond ALLUNGA za pomoć osječkim studenticama s otežanim uvjetima studiranja.

Vaše donacije biti će uplaćene u fond ALLUNGA iz kojeg se isplaćuju potpore.
Budite dio ove lijepe priče i podržite nas svojim dolaskom i donacijom!

Ulaznice se prodaju na ulazu, a donacije možete uplatiti i na LC GEA Osijek, IBAN HR0523600001102332530, s opisom plaćanja Akcija Vox Feminae- Fond ALLUNGA. U slučaju uplate donacije na žiro račun, ulaznice ćemo vam dostaviti po dogovoru ili uručiti na ulazu.
Nadamo se da se vidimo, očekujemo vas s veseljem!