Lions klub Beli Manastir učestvovao na velikoj Fišijadi u Belom Manastiru

LionsHR Adminis... 17 rujna, 2018 - 13:43

Dana 8.9.2018.g. članovi Lions klub Beli Manastir s prijateljima i članovima obitelji, učestvovali su na velikoj Fišijadi u Belom Manastiru, u sklopu akcije Turističke zajednice Belog Manastira „Jesen u Baranji 2018”. Kuhalo se u oko 180 kotlića.
Osim prijatelja i članova obitelji, dragi gost našega kluba bio je past guverner Districta 126  - HR Mladen Kajganić, te Miroslav Andrišić, član LC Valpovo -  Belišće. U kuhanju fiš paprikaša ispred LC Beli Manastir, okušao se novi član Lions kluba Beli Manastir - Damir Mendler, te naš predsjednik Davor Krušelj. Fiš paprikaši su bili izvrsni a kušali smo i dobru baranjsku graševinu našeg člana Dubravka Krušarovskog. Vrijedne žene članice kluba i prijatelja kluba, ispekle su domaće kolače.
Pridruživši se ovoj akciji, LC Beli Manastir je u ugodnom druženju propagirao lionizam.
Za vrijeme kuhanja, fiš paprikaša - mjesto kuhanja LC Beli Manastir, obišli su mnogi građani našega grada, prijatelji, predstavnici udruga gradski dužnosnici. Vrijeme je brzo prošlo a druženje se odužilo do kasno u noć.

Tajnik LC Beli Manastir
mr. sc. Dubravko Krušarovski, dipl. ing. građ