Lions klub Agram organizirao poduzetničku radionicu za djecu

LionsHR Adminis... 4 listopada, 2018 - 14:22
Lions klub Agram u suradnji s SOS Dječjim Selom organizirao je u rujnu 2018 radionicu za srednjoškolce štićenike SOS dječjeg sela, te njihove odgojitelje na temu razvoja vještina poduzetničkog razmišljanja. Ova tema relevantna je za štićenike dječjeg sela, djecu bez roditeljske skrbi, jer razvija vještine koje će im pomoći da se osamostale i uspješnije savladaju sve profesionalne izazove koji ih čekaju.

U provedbi radionice Lions klubu Agram pomogli su eksperti iz SAD-a, iz organizacije Network for Teaching Entrepreneurship, koji su kroz takve programe obrazovali preko 40 000 djece diljem SAD-a.

Osim što su se zabavili i pokazali koliko imaju potencijala i kreativnosti, učenici su razmatrali odlična rješenja kako bi motivirali svoje vršnjake da se uključe u više van nastavnih aktivnosti. Možemo svjedočiti da je ova akcija bila sjajno iskustvo za sve prisutne na radionici.