Lions delegacija u posjeti Udruzi slijepih Zagreb.

LionsHR Adminis... 5 veljače, 2018 - 12:43

Delegacija Lionsa na čelu sa I. vice Guvernericom Sanjom Papernjak posjetila je Udrugu slijepih Zagreb.

Lions delegaciju primio je tajnik Udruge slijepih Zagreb, gosopodin  Goran Denis Tomašković te je prezentirao aktivnosti Udruge  na području krativnih  radionica

i socijalnog poduzetništva slijepih i slabovidnih osoba.

Posjeti su se pridružile Vesna Boinović-Grubić, GST koordinator i Wendy Zečić, predsjednica LC Grič, uslijedio nakon uspješne humanitarne akcije održane u prosincu 2017. god. u zajedništvu za HNK Zagreb. Tom prigodom prikazana je  BALETNA PREDSTAVA ORAŠAR koju su  kupnjom karata podržali mnogi Lionsi, a sredstva su prikupljena  za sanaciju  ravnog krova kuće Vinka Beka u Bakarcu koju slijepe i slabovidne osobe koriste za rehabilitaciju i radionice kreativnih vještina.

Voditeljica Projekta  POTICANJE SOCIJALNIOG PODUZETNIŠTVA  bila je 1. vice Guvernerica Sanja Paprenjak u suradnji sa Predsjednicom Regije Sjever, Karmen Meić.

Prilikom ove posjete  Udruzi slijepih Zagreb, delegacija Lionsa nazočila je i prezentaciji primjera poduzetništva slijepih i slabovidnih osoba koju je predstavio član Udruge, gospodin  Mladen Šabić.

Služimo

Anđeli humanosti