Lions club Valpovo-Belišće - „DAJMO IM DA SE GRIJU“

LionsHR Adminis... 1 prosinca, 2015 - 09:00

Valpovo 28. studenog 2015. godine 8,00 sati – pada snijeg. Ima li boljeg ugođaja od toga za humanitarnu akciju koju smo planirali napraviti taj dan. Zasigurno NEMA. Stoga su članovi Lions kluba Valpovo–Belišće zajedno s donatorima krenuli u avanturu podjele drva za ogrijev.

Time je Lions klub Valpovo-Belišće nastavio s aktivnostima čija je svrha doprinos poboljšanju uvjeta života socijalno ugroženih osoba treće životne dobi na području Valpovštine.  Akciju smo nazvali "Dajmo im da se griju". Drva za ogrijev, izrezana i iscijepana  donirao je Zlatko Kučinac (Terra d.o.o.) koji je ujedno osigurao i dovoz ogrijeva. U suradnji s Gradskim Društvom Crvenog Križa Valpovo, odabrane su dvije najugroženije starije osobe te je svakoj donirano po  4m3 drvenog ogrijeva. Donacija našeg prijatelja pokazatelj je dobre volje i želje pojedinca za pomoć lokalnoj zajednici u kojoj živi.

Glavni cilj ove akcije je utjecati na poboljšanje kvaliteta života starih osoba, te senzibilizirati javnost o potrebama starijih osoba i socijalno ugroženih kategorija stanovništva.

I zato veliko HVALA donatoru, koji nam je omogućio da vidimo sreću i osmijeh na licima naših sugrađanki u potrebi.

S obzirom kako još uvijek postoji potreba nabave ogrijeva za socijalno ugrožene starije osobe, pozivamo sve koji bi željeli pomoći u nabavi ogrijeva da se jave na email: lionsclub.valpovobelisce@gmail.com.

Više informacija o Lions klubu Valpovo – Belišće možete pronaći na našoj Facebook stranici www.facebook.com/lionsclub.valpovobelisce.