LIONS CLUB "SLATINA" ODRŽAO TRADICIONALNI "IZLET U PRIRODU"

LionsHR Adminis... 14 lipnja, 2019 - 20:36

Tradicionalnu akciju "Izlet u prirodu" sa mladima sa teškoćama i osobama s invaliditetom članice Lions cluba "Slatina" održale su 09. lipnja 2019. godine u Višnjici. Brojka od 80 sudionika, većinom članova i korisnika Udruge osoba s invaliditetom Slatina, njihovih asistenata i roditelja, uključujući domaćice, kao i njihove supruge, govori o velikom značenju ove akcije. Lijep i sunčan dan omogućio je uživanje u prekrasnom krajoliku pustare Višnjica, vožnju kočijom, šetnju i razgled ergele. Ovom lijepom izletu pridružili su se i gradonačelnik Grada Slatine i predsjednica Udruge osoba s invaliditetom Slatina Diana Zelenka, koji su također doprinijeli organizaciji i provedbi ovog druženja. Posebne gošće bile su članice Lions cluba Kontesa Nera iz Zagreba Barbara i Rozina Marija Milčić, koje su u Višnjicu stigle direktno sa XXV. Konvencije Lionsa održane dan ranije u Valpovu, a na kojoj su prisustvovale i članice LC Slatina Alenka i Željka Butorac. Iznenađenje dana uz zajednički ručak bio je tamburaški sastav, na sveopće oduševljenje ove velike razdragane ekipe pristigle iz Slatine i uže okolice.