Lions Club Rijeka poziva Vas na XIX. Međunarodnog natjecanja glazbene mladeži

LionsHR Adminis... 27 ožujka, 2013 - 20:28

Od 3. do 6. travnja 2013. održava se  XIX. Međunarodno natjecanje glazbene mladeži Lions Grand Prix.

Riječ je o prestižnoj glazbenoj manifestaciji, čiji je organizator Lions klub Rijeka, prema originalnoj zamisli idejnog tvorca natjecanja, mr. Bojana Šobera.

Kroz izlučna natjecanja u proteklih sedamnaest izdanja ove ode mladosti i umjetnosti, nastupilo je više od 1000 mladih ljudi iz cijele Hrvatske, kao i gostiju iz Italije, Bosne i Hercegovine, Mađarske, Austrije, Slovenije, te Srbije i Japana, a ove godine nastupat će i natjecatelji iz Italije i Srbije.

U jedinstvenoj kategoriji do dvadeset godina starosti, svaki kandidat ima na raspolaganju petnaestak minuta da pokaže svoju spremnost, sposobnost i vještinu muziciranja uz obvezatno izvođenje jednog djela hrvatskih autora.

Pozivamo sve Lions klubove da se pridruže Lions Grand Prixu.

Završnica i svečani koncert finalista održat će se u subotu, 6.travnja 2013. sa početkom u 18:00 sati u Filodramatici u Rijeci. Ulaz je slobodan za svu zainteresiranu javnost.

Marina Tauković,

Predsjednica LC Rijeka