Lions Club Poreč poziva na 17. TRADICIONALNI HUMANITARNI BAL

Čast nam je pozvati Vas na Svečanu večeru i Humanitarni bal

Pod motom  ZA NJIHOV OSMIJEH

povodom blagdana Grada Poreča za dan Sv. Maura

Prikupljena sredstva od donacija, bogate lutrije i aukcije slika namijenjena su Udruzi slijepih, Udruzi za skrb bolesnih od celijakije , Društvu distrofičara,Društvu invalida, Sigurnoj kući, Udruzi udomitelja, Domu za psihički bolesne osobe, URIOS-u Centru za inkluziju, Komuni Cenacolo, Jedriličarskom klubu Poreč, OŠ Poreč – odjeljenju djece sa posebnim potrebama i drugima.

Gosti večeri su uvažene osobe iz javnog i političkog života, članovi Lions i Leo klubova Istre, Hrvatske i inozemstva, te njihovi i naši prijatelji.

PROGRAM VEČERI:

AUKCIJA SLIKA

AUKCIJA VINA

BOGATA LUTRIJA

SVEČANA VEČERA

PLES UZ ŽIVU GLAZBU

CIJENA ULAZNICA 200 KN

Radujemo se Vašem odazivu kao doprinosu ovoj humanitarnoj akciji i ugodnom druženju s našim gostima i članovima Lions Cluba Poreč, te članovima Leo Cluba Poreč.

Rezervaciju ulaznica za Bal možete obaviti kod naše tajnice Milice Zejak, na tel.091/569 73 97 , ili putem E-maila:mzejak7@gmail.com, kao i rezervaciju soba za Hotel Palazzo najkasnije do 17.11.2014. godine.