Lions Club Popovača zasadili drveće

LionsHR Adminis... 22 ožujka, 2016 - 14:07

U sklopu višegodišnje međunarodne akcije sadnje drveća, članovi Lions Cluba Popovača su 18. ožujka 2016. godine uz stručnu pomoć sugrađanina Bojana Krnjića u dvorištu i izvan dvorišta Dječjeg vrtića Popovača zasadili sedam sadnica drveća. Lions Club Popovača je donirao sljedeće sadnice : Liriodendron tulipifera – Tulipanovac, Liquidambar styraciflua - Američki liquidambar  - 2 komada, Platanus occidentalis - Američka platana, Taxodium disticum - Močvarni taxodij.

Akciji su se pridružili privrednici Grada Popovača: Krnjić d.o.o (donacija 2 sadnice: Aesculus hippocastanum - Divlji kesten i Ginko biloba – Ginko), Poljodjelstvo Pajer d.o.o. (donacija zemlje za sadnju) i "Nensi" eko tisak (donacija pločica sa nazivima sadnica).

• Sadnja drveća za Dječji vrtić Popovača
  • Djeca vrtića Popovača uče kako se sadi drveće
  • Zajednička slika nakon sadnje drveća