Lions Club Popovača se pridružilo Kutinskom dijabetičkom društvu u obilježavanju Svjetskog dana dijabetesa

LionsHR Adminis... 14 studenog, 2014 - 08:22

Kutina, 13.11.2014 – Na poziv predsjednice Kutinskog dijabetičkog društva Svjetlane Koutnik, Lions Club Popovača se pridružio obilježavanju Svjetskog dana dijabetesa doniravši financijska sredstva s kojim će biti pokriven dio direktnih materijalnih troškova vezanih uz akciju preventivne kontrole reazine šećera u krvi i krvnog tlaka za sve građane Kutine. Akcija će se održati u subotu 15. studenog na gradskoj tržnici s početkom u 8:00.

"Sa zadovoljstvom istićem da smo po drugi puta prihvatili poziv za sudjelovanjem u radu Kutinskog dijabeitčkog društva. Akcija koju podržavamo je u skladu s temeljnim vrijednostima i zadaćama Lionizma u kojima, između ostalog,  podižemo svijest u zajednici o posljedicama dijabetesa.",  izjavila je predsjednica kluba gđa Radmila Pavličić.