Lions Club Popovača podijelio poklon pakete s hranom za 10 potrebitih obitelji u gradovima Kutina i Popovača

LionsHR Adminis... 20 prosinca, 2015 - 23:37
Advent 2015

Popovača, 19.12.2015 – Lions Club Popovača organizirao je tijekom prosinca humanitarnu akciju u kojoj su prikupljani prilozi za potrebite obitelji. Građani gradova Kutina i Popovača su mogli donirati na glavnom trgu u Popovači.

"Želimo se zahvaliti na izvrsnoj suradnji: Gradu Popovača, Poljoprivrednoj zadruzi Popovača, Kreši Dolenčiću, Centru za socijalnu skrb u Kutini i svim građanima gradova Kutina i Popovača. Bez njihovog sudjelovanja ne bismo mogli 19. prosinca uručiti poklon pakete za 10 potrebitih obitelji iz Kutine i Popovače. Ovom akcijom su uljepšani nadolazeći blagdanski dani za 40-ero djece." - ističu iz Lions Cluba Popovača.

• Advent 2015