Lions club Osijek - tradicionalna prodaja krafni

LionsHR Adminis... 7 veljače, 2016 - 14:48

Lions club Osijek - tradicionalna prodaja krafni

Članovi Lions cluba Osijek, jednog od najstarijih klubova u našem Distriktu, i u ove predkorizmene dane organizirali su jednu iz niza svojih stožernih humanitarnih aktivnosti – prodaju krafni / pokladnica. Uz svakogodišnje nagrađivanje najboljih studenata Sveučilišta „Josipa Jurja Strossmayera“, ovo je ujedno i najstarija dobrotvorna akcija ovoga Kluba, a prošle subote organizirana je 22. put zaredom. Na već tradicionalnom mjestu – ispred Dječjeg kazališta „Branka Mihaljevića“ u osječkom Donjem gradu – članovi LC Osijek su, uz prodaju krafni i toplih napitaka, na svojesvrstan način već tradicionalno upoznavali Osječane s lajonizmom i njegovim humanitarnim zasadama. Prihod od ovogodišnje akcije i ovaj su put namijenili Udruzi Cenacolo, koja brine o ovisnicima u Šarengradu, prelijepom  mjestašcu na Dunavu u neposrednoj blizini najistočnijeg hrvatskoga grada Iloka. Štićenici Udruge Cenacolo donaciju će iskoristiti za nabavu neophodnih predmeta, potrebitih u njihovim svakodnevnim aktivnostima.