Lions club Osijek ponovno nagradio najbolje studente

LionsHR Adminis... 22 prosinca, 2012 - 19:15

Osamnaesti put članovi Lions cluba Osijek, u suradnji s Lions klubovima Đakovo i Slavonski Brod, nagradili su najbolje studente završnih godina studija svih sastavnica Sveučilišta „Josipa Jurja Strossmayera“ iz Osijeka. Ove je godine nagrađeno 17 studenata, a u proteklim godinama ukupno je do sada nagrađeno nešto više od 250 studenata s osječkog Sveučilišta. Dobar dio tih mladih ljudi afirmirali su se kao vrhunski stručnjaci u svojim zanimanjima, i to ne samo na području Osijeka,  Slavonije i Baranje, Hrvatske, nego i u svijetu. To je nesumnjiv dokaz da su ova tri kluba još prije dosta vremena prepoznala vrijednost ovakvog stimuliranja budućih mladih stručnjaka.

Ovogodišnju nagradu u iznosu od po 1.000,00 kuna dobili su sljedeći studenti:

VJENCESLAV RESLI – student Ekonomskog fakulteta, TOMISLAV JUKIĆ – student Elektrotehničkog fakulteta, ANA-MARIJA POSAVEC – studentica Filozofskog fakulteta, MARKO JELEČ – student Građevinskog fakulteta, ANTONIA MARTINOVIĆ – studentica Medicinskog fakulteta, IVAN SEREZLIJA – student Poljoprivrednog fakulteta, MATEA MILOLOŽA – studentica Pravnog fakulteta, MAJA REČIĆ – studentica Poljoprivredno-tehnološkog fakulteta, BRANKICA IVANČIĆ – studentica Učiteljskog fakulteta, MATEJA TOMAS – studentica Umjetničke akademije, IVANA ORŠOLIĆ – studentica Odjela za biologiju, MATKO MUŽEVIĆ – student Odjela za fiziku, MIJA MILIČEVIĆ – studentica Odjela za kemiju, KRISTINA MALBAŠIĆ – studentica Odjela za kulturologiju, LUKA BOROZAN – student Odjela za matematiku, IVAN BENAKOVIĆ – student Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Đakovu i IVAN ŽALAC – student Strojarskog fakulteta u Slavonskom Brodu.

Nagrade su studentima uručili članovi Lions klubova Osijek, Đakovo i Slavonski Brod, a svečanost je u ime Distrikta 126 pozdravila i čestitala ovogodišnjim laureatima viceguvernerica Nada Arbanas. Skupu se u ime Senata Sveučilišta „J.J.Strossmayera“ obratio i zahvalio Lionsima na dosadašnjoj suradnji prorektor prof.dr.sc. Drago Žagar. – š.