LionsHR Adminis... 28 studenog, 2014 - 14:54

Lions Club Novi Marof organizira humanitarnu aukciju slika pod nazivom “Pomozimo zajedno!” koja će se održati u petak, 21. studenog 2014. s početkom u 19:00 sati u restoranu Francina 2 u Breznici.

Ovo je već četvrta aukcija slika u organizaciji Lions kluba Novi Marof čiji je cilj prikupiti sredstva za kupnju lijekova koji nisu na listi HZZOa

članovima Udruge dijaliziranih i transplantiranih bubrežnih bolesnika Novi Marof. Ova udruga, koja u Novom Marofu djeluje od 2007. godine, broji 22 člana, od čega ih je šestero sa transplantiranim bubregom. Udruga se financira isključivo donacijama te će im stoga prihod od ove humanitarne akcije svakako biti od velike pomoći.

Na aukciji će biti ponuđeno 20ak slika raznih autora, stilova i tehnika. Svi su radovi nastali na likovnoj koloniji koja je u ljetu ove godine održana povodom Dana Grada, u organizaciji udruge Lunom, Udruge dijaliziranih i transplantiranih bubrežnih bolesnika te Grada Novog Marofa.

U sklopu aukcije predviđen je i kraći kulturnih program te zajedničko druženje.

Lions kluba Novi Marof