Lions Club Mursa Osijek poziva Vas na promociju i humanitarnu prodaju slikovnice za djecu i odrasle “Žarislav od Kopriva”

LionsHR Adminis... 24 ožujka, 2013 - 17:49

U srijedu ,   27. ožujka 2013. godine s početkom u 18.00 sati održat će se promocija slikovnice za djecu i  odrasle, „Žarislav od kopriva“ u Dječjem kazalištu Branka Mihaljevića.

Autorica slikovnice, dr.sc. Antoaneta Klobučar, donosi nam bajkovitu priču o ljubavi, patnji i izlječenju uz pomoć prirode. Kada se tekstu dodaju izvrsne ilustracije akademske slikarice-grafičarke Sabine Ostojić, pred nama se uistinu nalazi vrijedno i iznimno djelo koje će s radošću pročitati djeca i odrasli.

Priču i poruke o snazi prirode i vrijednosti ljekovita bilja približit će vam studenti studija glume i lutkarstva Umjetničke akademije u Osijeku, Lidija Kraljić i Edi Ćelić. Promociju će voditi Jasminka Mesarić, ravnateljica Dječjeg kazališta Branko Mihaljević i članica LC Mursa.

Lions Club Mursa kao izdavač i promotor   pokloniti će po jedan primjerak knjige svim dječjim vrtićima i  osnovnim školama u Osijeku, a prihod od prodaje slikovnica namijenjen je Domu za psihički oboljele odrasle osobe u Osijeku.

Pozivamo sve Lions klubove da  se pridruže našoj akciji i kupe po 5 primjeraka slikovnice po cijeni od 50,00 kuna (koje dalje mogu donirati školama ili vrtićima u svom okruženju)