Lions club Đakovo - Djeci na dar

LionsHR Adminis... 25 siječnja, 2013 - 19:24

U petak 18. siječnja održana je humanitarna akcija Djeci na dar  u organizaciji lions kluba Đakovo, na kojoj je nastupio šansonijer iz Bjelovara Mladen Medak – Gaga. Svojim britkim i aktualnim pjesmama, skečevima i dosjetkama do suza je nasmijao goste koji su u potpunosti ispunili veliku dvoranu restorana Laguna. Sav prihod od akcije LC Đakovo donirati će boćarskom klubu invalida Lasatavice iz Đakova. Ova akcija je postala tradicionalna i održava se neprekidno od njihovoga osnutka 2005. godine.Lastavice nas svake godine obraduju svojim uspjesima, a 2012. je bila posebno uspješna jer je Ivan Dernej na igrama mladih u Pragu osvojio europsko zlato, Krunoslav Zujić je u kategoriji BCI -1 postao državni prvak a Goran dernej je kao licencirani međunarodni sudac sudjelovao na paraolimpijskim igrama u Londonu. Od srca im želimo još puno ovakvih uspjeha, a mi ćemo i u narednim godinama podržavati njihov rad.