Lion Club Dubrovnik – Sveti Vlaho u akciji, ljetu i vručini usprkos

LionsHR Adminis... 1 kolovoza, 2013 - 16:07

Uobičajenu ljetnu stanku u radu  naših klubova, prekinuo je ovog ljeta svojom akcijom naš LC Sveti Vlaho i to baš na najjužnijem i najtoplijem dijelu Lijepe naše..

Novoustoličeni,  očito veoma agilni i za akciju spreman,  predsjednik Jozo Serdarević, pozvao je članove LC Sveti Vlaho ali i članove LC Zagreb koji su na ljetovanju u Dubrovniku na akciju čišćenja obalnog dijela ispod dubrovačkih zidina i to od Trga Oružja sve do ispod mosta na ulazu u Grad s Ploča.

U jutarnjim satima subote 20. srpnja članovi LC Sveti Vlaho i LC Zagreb očistili su cijeli taj, prilično zapušteni dio obale, od otpada koje more tijekom zime izbaci, te  skupili preko 50 velikih vreća za otpad.

Uz veselo druženje, i rad na vručini nije nikome teško pao, svi su bili zadovoljni i sretni ovom uspjelom akcijom.

Bravo Jozo, hvala PDG Ivica !!!

RC Boro Aleksić