Leo klubovi Zagreb i Tri kule i LC Kontesa Nera organizirali "Dobrotvorna kuhača"

LionsHR Adminis... 11 ožujka, 2018 - 20:33

U subotu 10.03.2018,  članovi LC Kontesa Nera, LEO klub Tri kule i LEO klub Zagreb održali su humanitarnu akciju dijeljenja graha beskućnicima u pučkoj kuhinji Družbe sestara milosrdnica sv. Vinka Paulskoga, u Gundulićevoj 12. Podijeljeno je  100 porcija graha, a sama akcija je uspješno provedena uz dobro druženje među članovima koji su nakon dijeljenja graha podržali i akciju „Jaglac“ od LC Lenuci na Cvjetnom trgu. Zahvaljujemo se našim sponzorima (Adacta, Ars Futura, Tommy, Trgovine Panda) bez kojih ova akcija ne bi bila uspješna.