Leo klubovi u šest gradova Hrvatske prikupili 4 tone namirnica za potrebite u humanitarnoj akciji „Sretna košarica“

LionsHR Adminis... 24 travnja, 2014 - 08:08

U duhu Uskršnjeg darivanja, u razdobljima od 10. do 13. travnja te od 17. do 19. travnja 2014., Leo klubovi Hrvatske proveli su humanitarnu akciju 'Sretna košarica' u nizu Konzumovih prodavaonica, namijenjenu lokalnim potrebitim obiteljima i socijalno osjetljivim skupinama.

Humanitarna akcija se provodila u Čakovcu – Leo klub Zrinski, Slavonskom Brodu – Leo klub Marsonia, Osijeku – Leo klub Legos, Poreču – Leo klub Poreč, Rijeci - Leo klub Rijeka, Vinkovcima – Leo klub Aurora i Zagrebu – Leo klub Tri kule. Prikupljene su impresivne četiri tone namirnica i higijenskih potrepština koje su potom donirane lokalnim potrebitim obiteljima, prihvatilištima za beskućnike, domovima za nezbrinutu djecu, Crvenom Križu te socijalnim samoposlugama.

Leo klubovi od srca zahvaljuju svim građanima na sudjelovanju u akciji 'Sretna košarica', kojim su još jednom dali do znanja da su i u ovim teškim vremenima spremni pružiti pomoć manje sretnim sugrađanima uljepšavši im blagdane.

Damir Sila-Zih

v.d. predsjednik Leo Distrikta 126 - Hrvatska