LEO klub Zrinski Čakovec održao je humanitarnu akciju "Igraj se i fotkaj za MURID"

LionsHR Adminis... 20 rujna, 2018 - 15:26

Od 27.07. - 29.07. LEO klub Zrinski Čakovec je u Perivoju Zrinskih u sklopu čakovečke manifestacije Porcijunkulovo održao humanitarnu akciju u suradnji s Međimurskom udrugom rane intervencije u djetinjstvu "Igraj se i fotkaj za MURID". Leići su se igrali sa djecom, dijelili balone, bombone i fotkali djecu s roditeljima i prijateljima te je bila organizirana i nagradna tombola.

Zahvaljujući brojnim sponzorima svaka tombola je bila dobitna a nagrade su bile u obliku kava, sladoleda, torta, pizza, majica pa sve do ljetovanja na otoku Pašmanu. Ovom akcijom su leići prikupili nešto više od 4000 kn u obliku donacija, a prikupljena sredstva namijenjena su kupnji komunikatora za Međimursku udrugu rane intervencije u djetinjstvu jer - Leići otvaraju vrata komunikacije djeci u MURID-u!

Hvala svim Lionsima i ostalim leićima koji su nam se pridružili i podržali nas u ovoj akciji.