LEO KLUB ZAGREB VAS POZIVA NA HUMANITARNI MASKENBAL

LionsHR Adminis... 11 veljače, 2012 - 22:45
Plakat - poziv na maskembal Leića

Dragi Lionsi, dragi leići,

Leo klub Zagreb Vas poziva na humanitarni maskenbal koji će se održati 18.02.2012, subota, u Movie Pub-u u Zagrebu s početkom u 20:00h. Za Vas smo priredili bogat program uz bend Apokalipso i glazbu uživo, a dok budete odmarali nožice od urnebesnog plesa, do suza će Vas nasmijati naš poznati "Stand Up" komičar Marko Petar Orešković. Također smo za Vas priredili bogatu tombolu uz glavnu nagradu iznenađenja!

Stoga, u subotu 18. veljače, izvucite se iz Vaših toplih dekica i dok snježne pahulje padaju na Vaš grad pustite mašti na volju, budite jednu noć u godini netko sasvim drugačiji, netko sasvim poseban, netko tko drugome čini dobro.
Cijena ulaznice je 40kn (u pretprodaji 30kn), a sav prihod ide u humanitatne svrhe za rehabilitaciju teško ozlijeđenog mladog dečka.

Budimo šareni, veseli, luckasti i uz krilaticu našega Leo distikt predsjednika "Zajedno činimo više"!
S veseljem Vas očekuje vaš Leo klub Zagreb

p.s. za rezervaciju i kupnju ulaznica u pretprodaji molimo kontaktirati Petru Angebrandt  na tel 091/1596814.