LEO klub Zagorje objavio rezultate natječaja za stipendiju

LionsHR Adminis... 12 veljače, 2016 - 08:39

Na sjednici LEO Kluba Zagorje koja je održana 10. siječnja 2016.g., Povjerenstvo za dodjelu stipendije evaluiralo je sve pristigle prijave.

Mjesečni iznos stipendije od 500 kn kroz akademsku godinu odobren je stipendistici LEO Kluba Zagorje u ak. godini 2015./2016. , Sonji Mikulec iz Zlatara. Studentica je 6. godine integriranog studija Medicinskog fakulteta u Zagrebu.

Stipendija Leo Kluba Zagorje provodi se u sklopu programa Zagorci za Zagorce već četvrtu godinu zaredom, kojim LEO Klub Zagorje promiče važnost obrazovanja. Aplicirati na natječaj su mogli su studenti koji imaju prebivalište na području Krapinsko-zagorske županije.

Leo Klub Zagorje se ovim putem zahvaljuje svim prijavljenima na natječaj te pozivamo da nas i dalje pratite jer sljedeće akademske godine opet dodjeljujemo stipendiju zagorskom studentu/ci!