Leo klub Tri kule poziva na Humanitarni koncert

LionsHR Adminis... 6 studenog, 2017 - 18:31
Leo klub Tri Kule Zagreb pozive članove Lions klubova na prvi klasični  koncert humanitarnog karaktera u petak, 10.11.2017 , u HKD Napredak, Zagreb u 19 sati.

Svrha samog koncerta je prikupljanje novčanih sredstava za gospodina Marka Deliju i njegova oca Ivana Deliju iz Darde. Marko nema invalidninu, niti druga primanja, a boluje od teške genetske bolesti Myoclonus distoniae i multiple skleroze što ga svrstava u dvadesetak osoba na svijetu s tom kombiniranom dijagnozom. Gospodin je vrlo teško pokretan i ima probleme s koordinacijom pokreta. Njegov otac boluje od dijabetesa, parcijalne sljepoće i teško je pokretan. Nakon trećeg moždanog udara njegov sin, inače i sam teško pokretan koji uz to ima i problem s hranjenjem i ostalim dnevnim potrebama,  biva primoran smjestiti oca u dom za starije i nemoćne osobe kako bi mu se pružila adekvatna medicinska skrb i njega. Zbog dugačke liste čekanje  državnim domovima, jedini izlaz vidi u privatnoj ustanovi koji mjesečno košta 3,600.00 kn.

Kako bismo im uspjeli pomoći, svoje vrijeme će odvojiti gitaristi Luka Lovreković ,Lovro Peretić , Ivan Šimatović i naša članica Divna Šimatović kao izvoditelji ovog koncerta. Navedeni glazbenici su dobitnici brojnih državnih i međunarodnih priznanja , a izvodit će dijela španjolskih skladatelja.
Nakon koncerta slijedi druženje uz domjenak i tombolu.

Cijena ulaznice je 100 kn . Cijena tombole je 20 kn.

Uzvanike se moli da svoj dolazak potvrde našem potpredsjedniku kluba Filipu Hergešiću na mail filip.hergesic@gmail.com do 6.11.2017 , a same donacije će se predati na licu mjesta.

U nadi da će vaš odaziv i potpora biti što veća, šaljemo srdačne pozdrave od svih leića iz kluba i veselimo se zajedničkom druženju.

Leo klub Tri kule , Zagreb