LEO KLUB RIJEKA DONIRAO GOTOVO 2 TONE NAMIRNICA NAJPOTREBNIJIMA

LionsHR Adminis... 10 travnja, 2012 - 09:07

Leo klub Rijeka, odlučio je povodom Uskrsa donirati potrebite osnovnim namirnicama. U dvanaestodnevnoj akciji članovi Leo kluba Rijeka uz pomoć volontera, prikupili su gotovo 2 tone osnovnih namirnica. Pod geslom „Za ljepši Uskrs“ članovi su s volonterima dijelili prigodne letke pozivajući kupce da izdvoje nešto iz svoje kupovine za potrebite.  Prikupljena sredstva donirana su: Socijalnoj samoposluzi Rijeka, Caritasovu domu za žene i djecu te prihvatilištu za beskućnike „Ruže Sv. Franje“.
Damir Sila-Zih, predsjednik Leo kluba Rijeka, zahvaljuje prvenstveno svima koji su iz svoje kupovine izdvojili pokoji proizvod i time pomogli potrebitima. Veliko hvala i volonterima, koji su nesebično izdvojili svoje vrijeme i trud za pomoć drugima. Svojim brojem, članovi Leo kluba Rijeka kao i mladi volonteri pokazali su što sve male ruke mogu, te da spremno služe svima kojima je pomoć najpotrebnija.