LEO CLUB RIJEKA DONIRAO SLUŠNI APARAT DOMU SLAVA RAŠKAJ RIJEKA, VRIJEDNOST DONACIJE 16.500 KN

LionsHR Adminis... 27 ožujka, 2012 - 10:55

Leo klub Rijeka realizacijom dvjema akcijama prikupio je novčana sredstva za kupnju Behringer daktilnog aparata koji se koristi u rehabilitiranju djece s oštećenjem sluha, kao i djece s govornim poremećajima, u vrijednosti od 16.050,00 kn, koji je doniran Dnevnom centru za rehabilitaciju „Slava Raškaj“ u Rijeci.
Jedna od akcija, čijom realizacijom je prikupljen dio novčanih sredstava za navedeni aparat održavala se početkom listopada, 2011.godine u gradu Kastvu tijekom tradicionalne trodnevne manifestacije grada Kastva- Bele nedeje. Leo klub Rijeka postavio je tako štand te je tijekom popodnevnih sati prepustio taj isti štand članovima centra Slave Raškaj da se predstave mnogobrojnim posjetiteljima bogatog programa grada Kastva kako bi prodali neke od svojih proizvoda koje su izradila djeca. A tijekom popodnevnih i noćnih sati članovi Leo kluba Rijeka upustili su se u prodaji mladog vina, medice i to vlastite proizvodnje, te svega ostalog što se inače nudi tijekom održavanja ove manifestacije. Drugi dio sredstava prikupljeno je na akciji ˝Biram ružu˝ koja se po treći put održava na dan Sv. Valentina. Ove godine su se na štandu koji je bio postavljen na Korzu, te u Tower Centru Rijeka prodavale ruže po cijeni od 20,00 kn, te se uz svaku kupljenu ružu dobila i čaša kuhanoga vina na poklon. Leo klub Rijeka još je jednom prilikom pokazao što sve marljivom predanošću, radom i nesebičnom željom za pomoći iskusni mladi Leići mogu izgraditi. WE SERVE!!!