Leići održali uspješnu skupštinu – Damir Sila – Zih v.d.predsjednik

LionsHR Adminis... 18 prosinca, 2013 - 16:20

U Zagrebu je održana 2. Sjednica Leo skupštine kojoj su nazočili članovi iz većine Leo klubova u našem distriktu. Na sjednici je potvrđen izbor dopredsjednika Leo distrikta Damira Sila – Ziha za v.d. Predsjednika čime je Leo distrikt  kompletirao svoje vodstvo nakon ostavke Predsjednika Ante Škugora.

Na dnevnom redu sjednice su bili izvještaji bivšeg predsjednika sa Europa Foruma,zatim dogovor o Leo samitu i provođenju edukacije za članove,a najviše je bilo govora o promjenama koje su potrebne da bi Leo distrikt izašao iz“romantične faze“ koje je najavio v.d. Predsjednik kako bi Leo distrikt mogao odgovoriti na sve one izazove koji stoje pred njegovim članovima. Svi prisutni sudjelovali su u raspravi i naglasili potrebu zajedničkog djelovanja i jačanja duha leonizma .

Leići su se u petak  odazvali humanitarnom koncertu LC Kontesa Nera i na taj  način doprinijeli njihovoj akciji za razvoj mladih glazbenih nada.

Vikend su proveli zabavno i u druženju, a nakon sjednice, dr.sc.Jasminka Samardžija održala je dvosatnu edukaciju o preuzimanju odgovornosti i usmjeravanju na razvoj i karijeru, te predstavila svoju motivacijsku knjigu "100 hrvatskih lidera"

v.d.predsjednik,

Damir Sila-Zih