LCIF - Lions international fondacija odobrila 10.000 dolara za poplavljene u Hrvatskoj

LionsHR Adminis... 21 svibnja, 2014 - 15:33

LCIF - Lions club international fondacija odobrila je 10.000 dolara za poplavljene u Hrvatskoj zahvaljujući dobro obrazloženom zahtjevu o veličini katastrofe koja je zahvatila Slavonska sela.Ovo je druga donacija koju smo dobili od LCIF-a.Prvi put je to bilo 5000 dolara za selo Letovanić čijem stanovništvu je LC Popovača već uručio pomoć koja je bila neophodna ljudima da započmu novi život poslije poplave.

Zahvaljujemo našim Lionsima na brzo odobrenim sredstvima.Od zahtjeva je prošlo samo tri dana.

Pomoć će biti uručena u obliku vode u bocama,dekama,higijenskim potrepštinama u najkraćem mogućem roku putem naših Lions klubova u Slavoniji.