LCI Osijek-Drava za Centar za autizam

Slika korisnika Dragan Vujaklija
Dragan Vujaklija 29 lipnja, 2023 - 09:21

Ovog tjedna je LCI Osijek-Drava na najljepši način obilježio kraj Lions godine 2022-2023.
Osječkom Centru za autizam predane su sprave za vježbanje za opremanje vježbališta za korisnike centra, oprema vrijedna više od 15.000 €, nabavljena zajedničkom akcijom Templara velikog priorata O.S.M.T.J. Croatia i Lions kluba Osijek - Drava

Predsjednik našeg kluba Antun Stakor, je naglasio, pri primo-predaji da su sprave izrađene posebno prema zahtjevu struke za korisnike Centra, robusne su i izdržljive i namijenjene da traju dugo godina i želja je svih koji su sudjelovali u akciji prikupljanja sredstava da su donirane da budu korištene i na zadovoljstvo svih sadašnjih i budućih korisnika.
U ime Centra i svih korisnika, ravnatelj Vladimir Bjelobrk se zahvalio na donaciji uz napomenu da opremanjem vježbališta, koje će se brzo privesti krajem uređenjem cijelokupnog prostora, i kod samog Centra i u dvorištu Doma, Centar dobiva puno više na funkcionalnosti na dobrobit korisnika.
Galerija slika sa ovog događanja reći će vam više od ovih nekoliko rečenica.
Svaka ovakva aktivnost iznova nas veseli i drži na temeljnom  programskom djelovanja kluba – pomoć djeci i mladima.
Služimo!