LC Zrinjevac u organizaciji dobrotvornih akcija za najmlađe

LionsHR Adminis... 13 siječnja, 2016 - 20:19

Lions klub Zrinjevac u adventskim danima razveselio je s nekoliko akcija najmlađe:

- Djeci osnovne škole "Nad lipom" u Samoboru donirao je 30 ulaznica za svjetski popularnu predstavu Disney od ice. Ovu donaciju omogućio je Editus razveselivši djecu s posebnim potrebama - polaznike škole koja ima status medjunarodne ECO škole.

- Lions Club Zrinjevac nije zaboravio ni potrebitog teško oboljelog dječaka od cerebralne paralize u Dalju te je omogućio da 30 djece iz vrtića Precko iz Zagreba uživa u vožnji veselim Bozićnim vlakićem i darivao ih prigodnim slatkisima koji su im podijeljeni u vlakiću.

Ovim akcijama, ukupne vrijednost 8.500 kn članice LC Zrinjevac uljepšale su predstojeći Bozicnji blagdan najmlađima i potrebitima.