LC Zrinjevac i Regija Sjever uspješno proveli akciju „Pokreni se“

LionsHR Adminis... 19 studenog, 2020 - 17:49

Obilježavajući Svjetski dan šećerne bolesti 14. studenog 2020., LC Zrinjevac, kao nositelj akcije i klubovi Regije Sjever u suradnji sa Hrvatskim atletskim akademskim klubom Mladost i Hrvatskim savezom dijabetičkih udruga proveli su javnozdravstvenu akciju „ Pokreni se“  sa ciljem podizanja svijesti o važnosti tjelesne aktivnosti u očuvanju zdravlja i prevencije nastanka kroničnih nezaraznih bolesti poput dijabetesa.

S obzirom na aktualnu epidemiološku situaciju akcija je provedena na način da je svaki sudionik akcije 14. studenog u periodu od 10.00 do 12.00 sati  prohodao relaciju koja mu je odgovarala s obzirom na dob, zdravstveno stanje i stečenu kondiciju, u trajanju od 30 minuta. U akciji je sudjelovalo 103 lionsa koji su hodajući učinili 433.766 koraka odnosno prevalili relaciju od 315,43 kilometara!

We serve!

Ostajemo zajedno!