LC Zrinjevac poslao pomoć za liječenje dječaka oboljelog od teške bolesti Burkitt-limfoma

LionsHR Adminis... 12 listopada, 2015 - 21:45

LC ZRINJEVAC poslao pomoć za liječenje dječaka oboljelog od teške bolesti Burkitt-limfoma.

Članice LC Zrinjevac održale su svoj prvi radni sastanak nakon ljetne stanke druženjem na Akademiji vina s humanitarnim ciljem, na kojoj su pod stručnim vodstvom imale priliku isprobati „sljubljivanje hrane i vina “. U atmosferi slogana našeg Guvernera „ Druženje i služenje“ LC Zrinjevac je donirao sredstva samohranoj majci četvoro djece, za liječenje 16-godišnjeg sina oboljelog od bolesti Burkitt- limfoma. Klub je ovom donacijom nastavio prošlogodišnju akciju pomoganja u dugotrajnom lijčenju i oporavku dječaka od ove teške bolesti.