LC Zrinjevac organizirao svečanu večeru i lions druženje u zagrebačkom restoranu Gallo

LionsHR Adminis... 13 lipnja, 2016 - 17:22

LC Zrinjevac je u sklopu zanjeg radnog sastanka u lions godini 2015/2016. organizirao svečanu večeru i lions druženje u zagrebačkom restoranu Gallo. Domaćica druženja bila je predsjednica kluba Vesna Boinović-Grubić, a ugodnom druženju s članicama kluba nazočili su guverner Dražen Melčić sa suprugom, PD guverner Ivica Jakić, predsjednici zagrebačkih klubova LC Zagreb, Alek Konić i predsjednik LC Agram, Zlatan Kovač, te jednim dijelom  i predsjednica LC Grič, Rebeka Mesarić Žabčić. Kao poseban gost, na radost svima, pridružio nam se lions brat iz lions kluba Dortmund Auxilia, Njemačka s kojim smo kratko razmijenili iskustva u radu klubova i koji nam je nakon druženja uputio mail kao sastavni dio nase velike lions obitlji.

Guverner Dražen Melčić uručio je priznanja Klubu i  zaslužnim  članicama kluba za izniman doprinos u ostvarivanju temeljnih ciljeva   lions organizacije, a predsjednica   Kluba zahvalila se  svakoj   članici osobno ,  pojedinim  klubovima i   njihovim zaslužnim predsjednicima   na  doprinosu u radu LC Zrinjevac i širenju lionisma služenjem i  pružanjem pomoći potrebitima. Tom prigodom i  guverner Dražen Melčić primio je  posebnu  lions zahvalu  predsjednice kluba  te se večer nastavila u duhu njegovog   slogana Služenje  i druženje. Nazočni predsjednici klubova  najavili su zajedničke akcije i povezivanje klubova te  još  ovakvih  lions druženja.

Umjetnički dio večeri vrhunski je ispunila članica kluba, sopranistica   Antonela Malis uz pratnju profesora Vladimira Babina na klaviru. Naš lions brat Zlatan Kovač pridružio se umjetnicima i sve razgalio svojom izvedbom na glasoviru.

Druženje je nastavljeno u veselom tonu, a služenje uplatom od 1000 kn za Kamp mladih u Puli.