LC Zrinjevac organizirao humanitarni Bozicnji domjenak

LionsHR Adminis... 19 prosinca, 2015 - 23:23

LC Zrinjevac organizirao je 15. prosinca 2015. godine u restoranu Muzeja za umjetnost i obrt humanitarni Božićni domjenak uz prigodni glazbeni program u izvedbi gđe. Tereze Gabrić i sastava RIM.

Na domjenku je bila organizirana aukcija umjetničkih slika te prodaja božićnih ukrasa koju je uspješno vodio lions prijatelj gosp. Damir Purgar. Prihod od cca 10.000 kuna ostvaren tijekom večeri namijenjen je projektu „Mobilni tim volontera u palijativnoj skrbi“ Grupe za palijativnu skrb Franjevačkog svjetovnog reda.

Kupnjom slika i ostalih prigodnih ukrasa veliki doprinos dali su Guverner Distrikta 123 Dražen Melčić, Past Distrikt guvernera Lahorka Vlahek Domac, kuma kluba LC Zrinjevac Božica Barišić, rektor Zagrebačkog sveučilišta Damir Boras, gosp. Jura Mihaljević, veliki broj lions prijatelja te članice kluba.

Na domjenku su bili ponuđeni specijaliteti koje su napravile same članice kluba.