LC „ZRINJEVAC“ ODRŽAO IZBORNU SKUPŠTINU

LionsHR Adminis... 8 svibnja, 2019 - 19:20

I LC „Zrinjevac“ je održao svoju izbornu skupštinu i izabrao predsjednicu s kojom će ući u treće desetljeće svojeg postojanja i humanitarnog rada. Nova predsjednica je Sanja Jakopčić Car, a tajnica Sanja Matovina-Lulić, pa će tako sljedeću lions godinu obilježiti naše dvije Sanje! Nakon izborne skupštine održan je i redovni sastanak kluba, na kojem su dogovoreni detalji proslave 20-te obljetnice LC „Zrinjevac“ 18. svibnja u 20.00 sati u prostoru Muzeja za umjetnost i obrt. Obilježavajući svoju obljetnicu, LC „Zrinjevac“ provodi humanitarnu akciju „Zrinjevke za djecu Klaićeve“ namijenjenu nabavci digitalnog vizualizatora vena za Zavod za onkologiju i hematologiju Klinike za dječje bolesti Zagreb.