LC Zrinjevac nastavlja s akcijama pomaganja mladima te slijepim i slabovidnim osobama

LionsHR Adminis... 9 srpnja, 2016 - 08:37

LC Zrinjevac  održao Skupštinu ali nastavlja s akcijama, te u svibnju sredstva usmjerava    mladima  kao i   slijepim i slabovidnim osobama.

Izborna Skupština kluba održana je u  lions ozračju, te je konstatirano da je u lions godini 2015/2016  LC Zrinjevac donirao potrebitima više od 100 tisuća kuna.

Daljnjim donacijama  od 1000 kn lC Zrinjevac  pomaže   Domu za odgoj djece i mladeži  u Zagrebu, čime će omogućiti odlazak štićenika na prigodni izlet. Donacijom od 500 kn  nastavlja se  briga o  slijepim i slabovidnim osobama čime će LC Zrinjevac  sudjelovati u pomaganju organiziranja međunarodne konferencije IGDF na Hvaru na zamolbu Udruge za školovanje pasa vodiča.

We serve.