LC „Zrinjevac“ nastavlja pomagati stipendiranje mlade nadarene flautistice

LionsHR Adminis... 22 ožujka, 2016 - 19:59

LC „ZRINJEVAC“ NASTAVLJA POMAGATI STIPENDIRANJE MLADE NADARENE FLAUTISTICE

LC „Zrinjevac“ je, zajedno sa nekoliko drugih zagrebačkih lions i rotary klubova, sudjelovao kao suorganizator solističkog koncerta mlade flautistice Ane Votoupal 4. ožujka 2016. u dvorani Gorgona Muzeja suvremene umjetnosti u Zagrebu, pod nazivom „ Večer francuske glazbe“.

Posjetitelji su uživali u virtuoznoj izvedbi djela francuskih kompozitora ove mlade studentice treće godine flaute uz pratnju Ivana Bratoša za klavirom i Franje Bilića na čembalu.

Nakon koncerta nastavljeno je druženje na domjenku, a svaki posjetitelj koncerta je na poklon dobio knjigu Vere Horvat Pintarić „ Tradicija i moderna“.

Sav prihod sa koncerta namijenjen je stipendiranju Ane Votoupal, pa je time LC „Zrinjevac“ nastavio pomagati ovoj talentiranoj umjetnici u njezinom daljnjem školovanju u Parizu. Lions Klub Zrinjevac u realizaciji ove humanitarne akcije prodajom karta i prigodnim domjenkom pomogao je sa 7.500 kn.