LC Zrinjevac na svom sastanku ugostio delegaciju D-130 Bugarska

LionsHR Adminis... 17 veljače, 2016 - 22:11

LC Zrinjevac na svom sastanku ugostio delegaciju D-130 Bugarska

ZC Zrinjevac je na redovnom sastanku kluba ugostio delegaciju Lionsa iz Distrikta 130 - Bugarska: Svilen Krastanov- Charter president Lions kluba Sofia  Sveti Ivan Rilski i sadašnji predsjednik Kluba: Svetoslav Ivanov. Susret je  uveličao  Dražen Melčić  guverner D - 126  Hrvatska.  Guverner Dražen Melčić je predstavio Distrikt 126 Hrvatska i pozvao  bratski lions klub iz Sofije na uključivanje u naše akcije,a posebno na međunarodnu regatu koju organiziramo u Murteru.

Gosti su predstavili  rad svoga  kluba  i pozvali nas   na Europa forum - europsku konferenciju lionsa u listopadu 2016. god. u Sofiji.

Na poziv predsjednice LC Zrinjevac, gosti su se kupnjom karta, zajedno sa članicama  uključili u humanitarnu akciju - koncert  koji klub kao suorganizator sa drugim Lions i Rotary klubovima  priprema 04. ožujka 2016.u Muzeju suvremene umjetnosti.

Prikupljena sredstva namijenjena su stipendiranju mlade flautistice.

Predsjednik Lions kluba Sveti Ivan Rilski  predložio je guverneru Melčiću bratimljenje  lions klubova, što je pozdravljeno s oduševljenjem.

Nakon radnog dijela nastavljeno je druženje u veselom ozračju i kušanje hrvatskih vina.

Predsjednica LC Zrinjevac Vesna Boinović-Grubić