LC „Zrinjevac“ humanitarnim koncertom obilježio međunarodni dan borbe protiv dijabetesa

LionsHR Adminis... 27 studenog, 2017 - 21:15

LC „Zrinjevac“ je na Međunarodni dan borbe protiv dijabetesa, 14. studenog, u predivnom ozračju Preporodne dvorane Hrvatske akademija znanosti i umjetnosti, održao humanitarni koncert „Glazbom protiv dijabetesa“ Radojke Šverko u pratnji profesora Vladimira Babina. Naši gosti i prijatelji, lionsi i lionese, uživali su u ovom čudesnom glazbenom događaju, nakon kojeg su, ispunjeni dobrim emocijama, nastavili druženje sa članicama kluba na prigodnom domjenku. Sva sredstva prikupljena prodajom karata i donacijama LC „Zrinjevac“ je namijenio Hrvatskoj udruzi dijabetičkih udruga za tiskanje edukativnog materijala kao pomoć u borbi protiv ove sve raširenije bolesti.