LC Zrinjevac donirao 150 obroka pučkoj kuhinji Franjevačkog samostana na Kaptolu

LionsHR Adminis... 11 veljače, 2016 - 23:12

LC Zrinjevac iz humanitarnih sredstava 9. veljače osigurao 150 obroka hrane u pučkoj kuhinji u Franjevačkom samostanu na Kaptolu.

Članice su  osobno  podijelile  150 obroka  potrebitima, bečki odrezak i krumpir salatu,  te   na kraju uz desert počastile  štićenike  osobnom donacijom sa 600 pokladnica.

Istog dana  članice  LC Zrinjevac  donirale su  200  pokladnica udruzi  MALI ZMAJ koja skrbi o  djeci  iz siromašnih i potrebitih obitelji   u gradu Zagrebu.

Za tu prigodu članice su se opremile novim pregačama sa logom kluba i veselim rukavicama koje su same osmislile.

Vesna Boinović-Grubić predsjednica LC Zrinjevac