LC Zadar u akciji „Za ljepši Uskrs svima“

LionsHR Adminis... 21 ožujka, 2013 - 19:31

U četvrtak, 21. ožujka 2013. u dvorani Mocire , s početkom u 18 sati, svoje će snage i znanje igranja malog nogometa, odmjeriti zadarski Lionsi i zadarski novinari. Ponovni susret tih dvaju timova priređuje se u sklopu akcije «Za ljepši Uskrs svima».

Riječ je o tradicionalnoj akciji kojom Lions klub Zadar, u suradnji s gradskim odjelom za socijalnu skrb i zadarskim Caritasom,  želi blagdan Uskrsa uljepšati obiteljima kojima je pomoć najpotrebnija. Uoči ovogodišnjeg Uskrsa, hranom će i različitim potrepštinama, obradovati 18 obitelji koje žive isključivo od socijalne pomoći. U njima je više od 80 djece koja zaslužuju ljepše i sretnije blagdane. Uskršnji paketi uručit će im se u srijedu, 27.  ožujka u prostorijama Caritasa u 12 sati. U njima će biti kućanskih i higijenskih potrepština, ali i svega što se očekuje naći za blagdanskim stolom.

Akciju «Za ljepši Uskrs svima», zadarski Lionsi priređuju po sedmi put, a svake im godine pomažu brojni donatori. Uz sredstva samih Lionsa, priloge daju i posjetitelji utakmice na kojoj nije najvažnije koji će tim pobijediti. Cilj je isti -  sudjelovanje u akciji koja će donijeti radost njihovim malim sugrađanima te njima i njihovim obiteljima uljepšati Uskrs, osigurati im mirniji i bogatiji blagdan.