LC Zadar proslavio 15.obljetnicu humanitarnog djelovanja tradicionalnim Lions balom

LionsHR Adminis... 9 prosinca, 2013 - 23:37

U subotu 07.12. u večernjim satima LC Zadar je proslavio 15.godina rada i humanitarnog djelovanja svojim tradicionalnim humanitarnim balom.Prije početka bala održana je mala svečanost uz prisustvovanje najviših dužnosnika D-126,predsjednika i članova iz drugih Lions klubova kao mnogobrojnih prijatelja Lionsa. Na svečanosti je o povijesti i mnogobrojnim akcijama LC Zadar govorio Predsjednik Davor Pekota,a u ime guvernerice nekoliko prigodnih riječi uputio je i tajnik kabineta D-126 Zlatko Janković-Miloš koji je petorici osnivača je uručio značke za 15 god vjernosti Lionsima. Zatim su mnogobrojni klubovi i pojedinci uručili poklone klubu. Bal je imao humanitarni karakter jer su se kroz lutriju,aukciju slika i karte prikupljala sredstva za Udrugu za autizam iz Zadra za koju su tom prilikomprikupljena značajna sredstva.