LC Zadar poziva na Lions bal u Zadru

LionsHR Adminis... 21 studenog, 2014 - 14:15

Dragi prijatelji,

Pozivamo na tradicionalni HUMANITARNI BOŽIĆNI BAL kojega Lions club Zadar priređuje 12. prosinca 2014. u zadarskom ARSENALU, s početkom u 20 sati.

Prihod s bala namijenjen je UDRUZI SLIJEPIH ZADARSKE ŽUPANIJE. Želimo pomoći pri nabavci novog GOVORNOG PIKADA uz kojega mnogi članovi te udruge provode  vrijeme i u natjecanjima postižu izvrsne rezultate.

Udruga djeluje 55 godina i trenutačno okuplja 250 slijepih i slabovidnih osoba. Svojim aktivnostima pomaže članovima u rješavanju pravnih i socijalno ekonomskih pitanja i prevladavanju svakodnevnih teškoća, a time i u podizanju kvalitete života. U slobodno vrijeme na raspolaganju su im šah i govorni pikado koji je star i dotrajao te više ne služi svrsi, a za nabavku novoga nemaju vlastitih sredstava.

Pozivamo Vas da nam se pridružite i zajedno s nama pomognete  Udruzi slijepih Zadarske županije.

Ulaznica za bal košta 250,00 kuna, a osim zadovoljstva da pomažete, pružit će Vam dobru zabavu uz glazbu grupe Rockatansky,  gala večeru i bogatu lutriju.

Očekujemo vas uz naš pozdrav – Mi služimo.

Predsjednica LC Zadar

Elvira Sterle