LC Waldinger Osijek završio Lions godinu primitkom još dva nova člana

LionsHR Adminis... 1 srpnja, 2020 - 17:03

Na zadnji dan Lions godine 2019/2020 održan je redovni sastanak LC Waldinger Osijek. Tom prilikom na svečanoj ceremoniji primljena su dva nova člana:

• - gosp. Miroslav Špiranović
  • - gosp. Vjeran Bogović.

Nakon već primljenih 6 članova, to sveukupno čini porast članstva od 50% uz zadnjih nekoliko mjeseci.

Novi članovi pomoći će da klub dosegne do još više potrebitih u našoj zajednici. Tijekom sastanka dogovoren je raspored akcija do kraja godine. Posebno bih istaknuo pomoć slijepim i slabovidnim osobama kroz razvoj inovativnog programa Distancera M2.

To je najbolji pokazatelj revitalizacije kluba i dokaz da smo kao klub ispunili svoj dio obveza u sklopu akcijskog plana usuglašenog na sastanku regije istok 5. veljače 2020 u dogovoru Predsjednika kluba i Guvernera Distrikta.

Zahvaljujem Direktoru za članstvo, gosp. Ivanu Štefaniću, Predsjedniku kluba gosp. Branimiru Čuli te dužnosnicima Distrikta D-126; u prvom redu (past) Guverneru Darku Ćuruviji i tajniku gosp. Zlatku Jankoviću na svesrdnoj podršci i pomoći koju su nam do sada pružili na ovom putu.

Boris B​ajtl
tajnik LC Osijek - Waldinger